Obalové materiály

e-shop s obalovými materiályK zajištění nejvyšší ochrany všemožných stěhovaných předmětů používáme několik druhů obalových materiálů vysoké kvality. Správné zabalení je jednou z nejdůležitějších věcí při stěhování. Případné poškození v podobě poškrábání či polámání může být nevratné a tak je třeba se na tuto problematiku zaměřit a správně vybrat a použít obalový materiál.

Širokou nabídku obalů naleznete v našem partnerském e-shopu s obalovými materiály, který má většinu položek skladem k okamžitému odběru či odeslání.

Kartonové krabice

krabice na stehovaniNejčastějším obalem, který se používá při stěhování jsou beze sporu kartonové krabice. Jejich výhodou je možnost stohování díky pravidelnému tvaru. Vhodnější jsou krabice vyrobené z 5-vrstvé lepenky, která je pevná a disponuje vysokou nosností (u krabic na stěhování cca 45 kg!). Při stěhování využíváme více druhů krabic podle potřeb našich zákazníků. Použít můžete např. krabice na počítač, šatní boxy s tyčí na zavěšení prádla na ramínkách a další.

Kompletní nabídka kartonových krabic

PVC přepravky na stěhování

prepravky na stehovaniPlastové přepravky na stěhování mají rozměry 600*400*400 mm a nosnost 40 kg. Po stranách mají 2 odnosné otvory pro lepší uchopení. Při stěhování jsou využívané pro manipulaci s drobnějšími a choulostivými předměty. Přepravky si u nás můžete koupit, nebo pouze zapůjčit! Ať už se stěhujete s námi nebo svépomocí, za zapůjčení přepravek účtujeme 50 Kč bez DPH / kus za každých započatých 10 dní.

Kompletní nabídka plastových přepravek

Bublinková folie

bublinkova folieKlasický obalový materiál, který je dobře využitelný při balení jak větších předmětů, tak i drobností. Jedná se o velice flexibilní, jemný materiál, se kterým se dobře manipuluje. Bublinkovou folií můžete chránit proti odření či rozbití menší kusy nábytku, stolky, zrcadla či akvária, elektroniku, lampy a lustry, nebo obrazy.

Kompletní nabídka bublinkových folií

Stretch folie

stretch folieStretch folie je dalším materiálem, který při stěhování nemůže chybět. Je to pevný, ale zároveň pružný materiál, který je vhodný pro fixaci pohyblivých částí nábytku. Se stretch folií můžete stahovat k sobě různé předměty a drobnosti, obalovat nábytek pro ochranu proti poškrábání, kuchyňské spotřebiče apod. Je to ideální materiál pro balení předmětů s nepravidelnými tvary.

Kompletní nabídka stretch folií

Balící papír

balici papirBalící papír se dá při stěhování a balení využít dvěma způsoby – jako obalový materiál, do kterého zabalíte drobné předměty, nebo jako výplňový materiál v krabicích (zmačkaný papír). Balící papír je dostupný v různých provedeních. Liší se barvou (nejčastěji bílý nebo hnědý), pevností (tu určuje tloušťka/váha papíru). Pro balení větších kusů se používá vlnitá lepenka.

Kompletní nabídka papírových obalů

Lepící pásky

lepici paskaNezbytnou pomůckou při balení a stěhování jsou lepící pásky. Používají se k uzavírání kartonových krabic, ke spojování bublinkové folie, nebo k upevnění stretch folie. Nejčastěji se využívají lepící pásky šíře 48 mm, průhledné nebo hnědé. Pro odlišení např. krabic se využívají barevné lepící pásky, pro upozornění na křehké zboží bílé nebo červené pásky s nápisem „Fragile“.

Kompletní nabídka lepících pásek

Pytle

lepici paskaŠiroká nabídka pytlů různých rozměrů, materiálů a barev. Igelitové pytle na oblečení nebo odpad, vakuové pytle na oblečení, jutové pytle, PP pytle a další.

Kompletní nabídka pytlů

Výplňové materiály

výplňové materiályVýplňové materiály chrání zboží, nábytek apod. proti poškození během přepravy. Nabízíme různé druhy výplní - fixační tělíska, vzduchové polštářky, dřevitou vlnu, nafukovací obaly na lahve a elektroniku.

Kompletní nabídka výplňových materiálů.

V našem partnerském e-shopu s obalovými materiály naleznete spoustu dalších druhů obalů, balících pomůcek, přepravek a dalšího zboží.